Leraarspan

Neels Müller

Neels Müller

Spanleier, Huisgroepe, Toerusting, Nuwe lidmate & Huweliksverryking

012 998 9466

082 779 8621

neels@oosterlig.co.za

Anton Badenhorst

Anton Badenhorst

Gesinsbediening, Kinder-& Jeugbediening, Toerusting, Siekesorg, Doopkursus & Belydenisklas

082 780 1408

antonbadenhorst316@gmail.com

JI de Wet

JI de Wet

Missionale Bediening, Inskakelbediening, Gasvryheid, Siekesorg, Kommunikasie, Staptoere & Twenty Up

072 672 4487

ji@oosterlig.co.za

Roedolf Botha

Roedolf Botha

En Route, Eredienste, Konsultasie-Insette & Prediking

082 826 2641

roedolf@dialoog.co.za

N.C. Müller

N.C. Müller

Hoof-Aanbiddingsleier

nc@oosterlig.co.za

Personeel

Rentia Bester

Rentia Bester

Bedryfshoof

rentia@oosterlig.co.za

Hanlie Moulder

Hanlie Moulder

Ontvangsdame

hanlie@oosterlig.co.za

Wessel Badenhorst

Wessel Badenhorst

Beampte: Eredienskollekte-en-Bankdienste

wessel@oosterlig.co.za

Phillip Molekoa

Phillip Molekoa

Hulpwerker: Tuindienste

 

Ursula van Zyl

Ursula van Zyl

Assistent: Hart-Aksie

ursula@oosterlig.co.za

Annatjie Nieuwoudt

Annatjie Nieuwoudt

Data-en-Admintikster

annatjie@oosterlig.co.za

Cristelle Hatting

Cristelle Hatting

Koördineerder: Gesinsbedining

cristelle@oosterlig.co.za

Simon Tshabalala

Simon Tshabalala

Hulpwerker: Tuindienste

 

Elsa Botha

Elsa Botha

Funksies-en-Lokaal-koördineerder

elsa@oosterlig.co.za

Maria Motlhanthi

Maria Motlhanthi

Hulpwerker: Skoonmaakdienste

Eskiël Mohlala

Eskiël Mohlala

Hulpwerker: Tuindienste

 

Wikus Botha

Wikus Botha

Jeugwerker

wikusbotha1@gmail.com

Hanalize Kriek

Hanalize Kriek

Kommunikasiebeampte

hanalize@oosterlig.co.za

Rehani Leiding

Rehani Leiding

Finansiële Rekenmeester

rehani@oosterlig.co.za

Rosina Motau

Rosina Motau

Hulpwerker: Skoonmaakdienste

Charlie Mabitsela

Charlie Mabitsela

Hulpwerker: Tuindienste

 

Corné du Plessis

Corné du Plessis

Fasiliteite-en-Terreinbeampte

corne@oosterlig.co.za

Caritas, Leastraat 469, Waterkloof Glen, Pretoria
Posbus 32002, Glenstantia, 0010
Pretoria, Suid-Afrika
Tel 012 993 5437
Faks 012 993 5438
Jakob se Put
012 993 2154
e-pos info@oosterlig.co.za
DIENSTYE
Sondae Dienstye
Oggend: 08:30  |  10:15
Stildiens: 09:00
Aand: 17:30
En Route
Woensdae: 19:00